wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Czas realizacji i koszty dostawy

Czas realizacji i koszty dostawy

Czas realizacji i koszty dostawy

Koszt dostawy:

Koszt dostawy zależy od wybranego sposobu dostawy i płatności. 

Koszt dostawy zagranicznej, nie objętej cennikiem ustalamy indywidualnie. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. W przypadku przesyłek wielopaczkowych, ciężkich lub paletowych firma zastrzega sobie prawo do ustalenia indywidualnych kosztów transportu (koszty zostaną uzgodnione z klientem przed realizacją zamówienia).

Czas dostawy:

Czas realizacji zamówienia:

W przypadku towaru standardowego, znajdującego się na magazynie Sprzedającego, realizacja zamówienia następuje najdalej na drugi dzień roboczy od złożenia zamówienia - w przypadku zamówień z opcją płatności: „płatność gotówką przy odbiorze” lub „płatność kartą lub szybki przelew” oraz najdalej na drugi dzień roboczy od zaksięgowania płatności na koncie bankowym Sprzedającego – w przypadku zamówień z opcją płatności „przelew bankowy przed wysyłką”

W przypadku zamówienia produktów oznaczonych na karcie produktu „Na zamówienie” lub przy zamówieniu dużej ilości tej samej rzeczy i braku części tej ilości w magazynie Sprzedającego może on zażądać przed realizacją zamówienia od Kupującego zaliczki w wysokości nie większej niż 50% wartości brutto zamawianych produktów.

W przypadku zamówień wielu rzeczy, z których cześć jest niedostępna w chwili składania zamówienia, Sprzedający skontaktuje się z Kupującym i wspólnie ustalą termin wydania poszczególnych rzeczy.

Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.

Termin realizacji zamówienia podany jest przy każdym produkcie.
Kurier- paczki - 1 dzień roboczy po wysłaniu towaru; w przypadku niektórych miejscowości czas dostawy może wynieść 2 dni robocze.
Kurier - palety - 1-2 dni robocze po wysłaniu towaru.

W przypadku przesyłek paletowych towary dostarczane są pod budynek znajdujący się w adresie dostawy. Kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki na piętro.

CENNIK DOSTAWY NA TERENIE RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

RODZAJ DOSTAWY KOSZT DOSTAWY (PRZEDPŁATA – przelew na konto lub płatność elektroniczna) KOSZT DOSTAWY (PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - przesyłka pobraniowa)
Paczkomat inPost - waga do 25 kg, maksymalny wymiar przesyłki: 41 x 38 x 64 cm, orientacyjny czas dostawy 1-2 dni robocze od dnia nadania przesyłki 14-17 zł 18-21 zł
Kurier - STANDARD - waga do 30kg, suma wymiarów dł +2 x szer+ 2 x wys. przesyłki nie może przekraczać 330 cm, orientacyjny czas dostawy 1- 2 dni robocze od dnia nadania przesyłki) 21 zł 25 zł
Kurier - PRZESYŁKA NIESTANDARDOWA - waga do 30 kg, suma wymiarów dł + 2 x szer+ 2 x wys. przesyłki nie może przekraczać 419 cm, orientacyjny czas dostawy 1- 2 dni robocze od dnia nadania przesyłki 40 zł 45 zł
Kurier - paleta 120x80 cm, wys. do 180 cm, waga do 200 kg, orientacyjny czas dostawy 1- 2 dni robocze od dnia nadania przesyłki 190 zł BRAK

 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu